096-58-58-051 | 050-80-21-557 | пн - пт, 09.00 - 18.00 zno.maximum@gmail.com
Що означає поглиблена підготовка до ЗНО?

Процес навчання організовано таким чином, щоб зробити пріоритетним підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на правничу спеціальність.

А як щодо шкільної програми та свідоцтва?

Ліцей є школою ІІІ ступеня (для учнів 10-11 класів). Закінчивши його, школяр отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту та найвищий рівень підготовки до ЗНО.

Де проводяться заняття?

Школа ІІІ ступеня (для учнів 10-11 класів) з поглибленою підготовкою до ЗНО – “Правничий Ліцей “Максимум”, знаходиться за адресою : м. Львів вул. Золота 25.

Хто викладає у Правничому ліцеї?

Вчителі ЗЗСО Львова та викладачі Львівського національного університету ім. Івана Франка, які пройшли попередній відбір. Усі вони мають успішний досвід підготовки до ЗНО та належну кваліфікацію. Половина наших викладачів є кандидатами наук.

Який розклад занять у Ліцеї?

Розклад навчального дня школяра розділений на дві частини:

Початок  занять о 9 годині ранку. В першій половині дня проводяться уроки за шкільною програмою, з врахуванням правничої спеціалізації.

Обід.

В післяобідній час – заняття із репетиторами в невеликих групах (5-7 чоловік) для підготовки до складання ЗНО.

О 18:00 годині учень закінчує навчання.

Увесь розклад формується з врахуванням головної мети – підготовки до складання ЗНО для вступу на правничу спеціальність. Акцент у навчанні на таких предметах: історія України, українська мова та література, англійська мова.

Крім того, навчальна програма Ліцею сформована таким чином, щоб переважна більшість часу навчання та підготовки до ЗНО проходили саме в навчальному закладі з мінімумом домашніх завдань.

Скільки дітей буде в класі (групі)?

Заняття проводяться у невеликих класах (до 15 осіб) та групах. Попередньо проводиться тестування задля визначення рівня знань учня і за цим критерієм відбувається поділ на класи (групи). 

Крім того, приміщення Ліцею добре освітлені та просторі, обладнані дошками, зручними меблями, аудіообладнанням, проектором та усім необхідним для результативного навчання.

Чи можна розпочати навчання в Ліцеї з 11 класу?

Так, можна. В окремих випадках, школярі можуть розпочинати навчання в Ліцеї не з початку навчального семестру.

Чи Ви повідомляєте батьків про хід навчання?

Так, ми забезпечуємо ефективний зворотний зв’язок з батьками, повідомляючи їх про хід навчання дитини, в тому числі про успіхи та труднощі в процесі підготовки до ЗНО.

Вартість навчання у Ліцеї?

Вартість комплексного навчання (стандарт): 20 500 грн. за семестр. Оплата здійснюється офіційно на банківський рахунок, з Вами укладається договір про надання освітніх послуг.

Яким чином здійснюється оплата?

Оплатити за навчання можна на нашому сайті в спеціальному розділі «Правничий ліцей».

 Або через банківський переказ

( р.р. 260080003475

МФО 325365

АТ Кредобанк )

Чи є у вас соціальна програма?

Ліцей запроваджує соціальну програму підтримки дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей: кожен 10 учень (відібраний в результаті безстороннього конкурсу) навчається безкоштовно.

Чи проводите консультування стосовно організаційних аспектів складання ЗНО?

В нашій компанії працюють лише ті вчителі та викладачі, які мають багаторічний успішний досвід підготовки до ЗНО, тому програма навчання в Ліцеї враховує усі особливості складання ЗНО.

Окрім цього в компанії працює психолог, який здійснює мотиваційну та психологічну підтримку учнів у складний період підготовки та складення ЗНО.

З ким укладається договір про надання освітніх послуг та чи можу я із ним ознайомитись?

Договір укладається з Ліцеєм “Максимум”, що має ліцензію на здійснення освітньої діяльності.

Чи є переваги для випускників Ліцею для вступу на юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка?

Навчання в Правничому Ліцеї “Максимум” не дає прямих переваг для його випускників при вступі на юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка.

Однак, Ліцей є партнером Факультету та єдиний в Україні уклав про це відповідну угоду. Оскільки частину занять в Ліцеї проводять викладачі університету Франка – це гарантує максимальний рівень підготовки до ЗНО для вступу на  юридичний факультет та надає низку інших переваг майбутнім студентам

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!